Dursun Özbek: Ali Koç’un Yanında Silahlı Adamlar Vardı

Süper Lig’de dün oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçının yankıları devam ediyor. Galatasaray zaferinin ardından Rams Park’a gelen ve sahaya giren Ali Koç, sarı-kırmızılı yöneticilerle gerginlik yaşamış sonrasında ise Dursun Özbek’ten kendisine tepki gelmişti.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bazı kongre üyeleriyle bir araya geldi ve konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

“SEÇİMİN ARTIK ÖNEMİ YOK!”

“Seçimin artık önemi kalmamıştır. Ya ben seçilirim ya Süheyl Batum seçilir, ikimiz de Galatasaraylıyız. Topyekün mücadele, her şeyin önüne geçmiştir. Bütün camialara, bütün Türkiye’ye şunu göstermeliyiz; Ali Koç’un sadece seçim derdinde olduğunu göstermeliyiz. Kim seçilirse seçilsin Galatasaray sevgisiyle hareket edeceğinden hiç şüphem yok.”

“ALİ KOÇ, 70-80 TANE ADAMIYLA, Kİ İÇLERİNDE 4’Ü SİLAHLI”

“Beraber stadyumdan ayrıldık. 2 saat sonra yolda haber aldım, geri döndüm. Ali Koç, 70-80 tane adamıyla, ki içlerinde 4’ü silahlı. Bu ayıptır. Eşkıyalıktır. Şehir eşkıyası diye tabir ettiğimiz şey bu. Öteye götürüyorum, bu terörizmdir. Terörist ne yapıyor, benzer şekilde silahlı adamlarını topluyor, geliyor, bir yeri basıyor, kurşunluyor.”

“BENİM CESEDİMİ ÇİĞNEMEDEN ORADAN İÇERİYE ADIM ATAMAZDI”

“Orada olmamam belki de olayları belli bir seviyede, daha üst boyuta geçmesini engellemiştir. Orada olsaydım, benim cesedimi çiğnemeden oradan içeriye adım atamazdı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir